Udruga Leptirići | HBOR-a pod nazivom “Podignimo ih visoko”
Udruga Leptirići | HBOR-a pod nazivom “Podignimo ih visoko”
18560
post-template-default,single,single-post,postid-18560,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

HBOR-a pod nazivom “Podignimo ih visoko”

Odobrena manja donacija HBOR-a pod nazivom projekta “Podignimo ih visoko” .Projekt je usmjeren za kvalitetnije pružanje usluga fizikalne terapije kako bismo pružili jednake mogućnosti svim našim korisnicima.Svi dobro znamo kolike su potrebe djece s teškoćama i osoba s invaliditetom te koliko je terapeutima potrebno snage da bi korisnika premjestili iz kolica na strunjaču i stol za terapije.Lifter za dizanje i transport nepokretnih osoba sa vrećom će biti dragocjena pomoć u svakodnevnom radu.Posebno značenje će biti za osobe koje nisu mogle vježbati zbog nemogućnosti prijenosa već gore navedenog.Pored odobrenog iznosa 5.000,00 kn za kupnju liftera (sufinanciranje) od strane HBOR-a,vjerujemo da ćemo ostvariti i ovaj cilj za naše Leptiriće.