Udruga Leptirići | Radišni i zadovoljni
Udruga Leptirići | Radišni i zadovoljni
18557
post-template-default,single,single-post,postid-18557,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Radišni i zadovoljni

Dana 25. kolovoza 2021. godine uz poštivanje svih epidemioloških mjera održan je mjesečni radni sastanak projekta ”Radišni i zadovoljni” UP.02.1.1.13.0260 u prostorijama Udruge. Na mjesečnom sastanku sudjelovale su žene zaposlenice i koordinatorica projekta. Na kraju sastanka podijeljeni su mjesečni paketi za krajnje korisnike te su djelatnice predale svoju dokumentaciju i mjesečna izvješća o radu. Na sastanku se razgovaralo o provedbi projekta i aktivnostima na projektu.

Projekt „Radišni i zadovoljni” sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupan iznos projekta je 928.000,00 kuna. Intenzitet potpore: 100%
Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.