Udruga Leptirići | METODA ETAPNA FIBROTOMIJA PO ULZIARSKOJ
Udruga Leptirići | METODA ETAPNA FIBROTOMIJA PO ULZIARSKOJ
18584
post-template-default,single,single-post,postid-18584,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

METODA ETAPNA FIBROTOMIJA PO ULZIARSKOJ

Ovaj petak 8.10.2021.u Makarskoj održati će se konzultacije o kirurškoj metodi ETAPNA FIBROTOMIJA PO ULZIBATU.

Konzultacije će održati dr.Alexander Nazarkin, svjetski poznati kirurg traumatolog-ortoped sa Instituta za rehabilitologiju iz Tule, Rusija. Namijenjene su prvenstveno roditeljima djece i osobama s cerebralnom paralizom,djeci i odraslima sa neurološkim oštećenjima i mlađim osobama koje su doživjele moždani udar.

Zainteresirani za pregled i konzultacije možete se javite gđa Željka Ivanec na kontakt broj:  098 939 2716