Udruga Leptirići | METODA ETAPNA FIBROTOMIJA PO ULZIARSKOJ

METODA ETAPNA FIBROTOMIJA PO ULZIARSKOJ

Ovaj petak 8.10.2021.u Makarskoj održati će se konzultacije o kirurškoj metodi ETAPNA FIBROTOMIJA PO ULZIBATU.

Konzultacije će održati dr.Alexander Nazarkin, svjetski poznati kirurg traumatolog-ortoped sa Instituta za rehabilitologiju iz Tule, Rusija. Namijenjene su prvenstveno roditeljima djece i osobama s cerebralnom paralizom,djeci i odraslima sa neurološkim oštećenjima i mlađim osobama koje su doživjele moždani udar.

Zainteresirani za pregled i konzultacije možete se javite gđa Željka Ivanec na kontakt broj:  098 939 2716