Udruga Leptirići | Osigurajmo im visine
Udruga Leptirići | Osigurajmo im visine
18601
post-template-default,single,single-post,postid-18601,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Osigurajmo im visine

Udruga je sa Zakladom Adris sklopila ugovor o donaciji. Naš projekt pod nazivom “Osigurajmo im visine”. Donator je u sklopu programa Stvaralaštvo, Ekologija, Baština i Dobrota, u području Dobrota ocijenio iznimno vrijednim humanitarnim projektom kojim će se pomoći najpotrebitijima. Donator je za izvršenje navedenog projekta Udruzi odobrio donaciju u bruto iznosu od 23.500,00 kuna za kupnju Bobath ležaja. Zahvaljujemo Adris grupi d.d. na velikodušnoj donaciji.