Udruga Leptirići | Osigurajmo im visine

Osigurajmo im visine

Udruga je sa Zakladom Adris sklopila ugovor o donaciji. Naš projekt pod nazivom “Osigurajmo im visine”. Donator je u sklopu programa Stvaralaštvo, Ekologija, Baština i Dobrota, u području Dobrota ocijenio iznimno vrijednim humanitarnim projektom kojim će se pomoći najpotrebitijima. Donator je za izvršenje navedenog projekta Udruzi odobrio donaciju u bruto iznosu od 23.500,00 kuna za kupnju Bobath ležaja. Zahvaljujemo Adris grupi d.d. na velikodušnoj donaciji.