Udruga Leptirići | Kabinet za terapije UCDPDN Leptirići na novoj adresi
Udruga Leptirići | Kabinet za terapije UCDPDN Leptirići na novoj adresi
18622
post-template-default,single,single-post,postid-18622,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kabinet za terapije UCDPDN Leptirići na novoj adresi

Poštovani članovi, prijatelji, donatori i svi ljudi dobre volje, s ponosom vas obavještavamo da se naš Kabinet za terapije nalazi na novoj adresi Splitska ulica 5 (zgrada između granične policije i autobusnog kolodvora) u Metkoviću. Prešli smo u prostor od 250 m² koji zadovoljava sve standarde i uvjete resornog Ministarstva. Prostor smo opremili svime što je potrebno da djeci s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom, našim Leptirićima, pružimo kvalitetne usluge – upravo kako i zaslužuju. Zbog prostranosti novog prostora u mogućnosti smo potpuno zadovoljavati epidemiološke uvjete te time našim zaposlenicima i korisnicima pružiti sigurne uvjete za rad i boravak u prostorijama Udruge. Kontakt telefon i broj telefona ostali su isti, slobodno nas možete kontaktirati ako imate potrebu. Uvijek smo tu za Vas. U pripremi je i službeno otvaranje, odnosno predstavljanje novih prostorija Udruge na koje ćete svi biti rado pozvani, naravno, uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera. Uskoro više o tome.
Svako dobro od srca želi Vam predsjednica UCDPDN Leptirići Ivana Nikolac.