Udruga Leptirići | Virtualna šetnja kroz našu udrugu
Udruga Leptirići | Virtualna šetnja kroz našu udrugu
18634
post-template-default,single,single-post,postid-18634,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Virtualna šetnja kroz našu udrugu

Predstavljamo vam virtualnu šetnju kroz prostorije naše udruge koju je za nas izradila virtualno360.hr kojima od srca zahvaljujemo na tome. Ostavili ste nas bez teksta Virtualno360 te nas oduševili svojom empatijom. Vi ste naš vjetar u leđa, da budemo još bolji, vrjedniji, humaniji jer nas podržavaju istomišljenici. Od srca Vam još jednom veliko hvala na nesebičnoj donaciji u ime svih Leptirića!!!

Više pogledajte ispod: