Udruga Leptirići | Žuta točka
Udruga Leptirići | Žuta točka
18639
post-template-default,single,single-post,postid-18639,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Žuta točka

U sklopu natječaja za udruge i zaklade koji je trajao od 7.10.2021.- 28.10.2021. s ciljem predstavljanja misije organizacije potencijalnim donatorima (građanima i tvrtkama) snimili smo video kojim smo ukratko predstavili našu Udrugu i naš rad. Imali smo ograničeno vrijeme za predstavljanje od 90 sekundi ali se nadamo da smo barem malo probudili zanimanje za našim radom i djelovanjem kako bi doprinijeli društvenim promjenama koje želimo postići, a za koje nam je potrebna podrška kroz donacije u novcu, naravi i uslugama kao i ostalim vrstama podrške.

Hvala Vam puno i uživajte u videu: