Udruga Leptirići | Žuta točka

Žuta točka

U sklopu natječaja za udruge i zaklade koji je trajao od 7.10.2021.- 28.10.2021. s ciljem predstavljanja misije organizacije potencijalnim donatorima (građanima i tvrtkama) snimili smo video kojim smo ukratko predstavili našu Udrugu i naš rad. Imali smo ograničeno vrijeme za predstavljanje od 90 sekundi ali se nadamo da smo barem malo probudili zanimanje za našim radom i djelovanjem kako bi doprinijeli društvenim promjenama koje želimo postići, a za koje nam je potrebna podrška kroz donacije u novcu, naravi i uslugama kao i ostalim vrstama podrške.

Hvala Vam puno i uživajte u videu: