Mjesečni radni sastanak projekta ”Radišni i zadovoljni’

 

 

Dana  25. listopada  2021. godine održan je mjesečni radni sastanak projekta ”Radišni i zadovoljni” UP.02.1.1.13.0260 u prostorijama UCDPDN Leptirići. Na mjesečnom sastanku sudjelovale su žene zaposlenice, koordinatorica projekta te predsjednica Udruge. Na kraju sastanka podijeljeni su mjesečni paketi za krajnje korisnike te su djelatnicima podijeljene medicinske maske, rukavice i dezinfekcijska sredstva za rad.  Na sastanku se razgovaralo o provedbi projekta, aktivnostima na projektu i o aktualnim mjerama zaštite protiv Covid-19.
Projekt „Radišni i zadovoljni” sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupan iznos projekta je 928.000,00 kuna. Intenzitet potpore: 100%
Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)