Udruga Leptirići | Donacija PLANERAI J.D.O.O
Udruga Leptirići | Donacija PLANERAI J.D.O.O
18657
post-template-default,single,single-post,postid-18657,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Donacija PLANERAI J.D.O.O

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve u samim pripremama adaptacije novog prostora trebala je pomoć od strane arhitekte za tlocrt prostora. PLANERAI J.D.O.O Zagreb je ambiciozan ured s kreativnim pogledom na svijet koji svakom novom zadatku pristupa s velikim entuzijazmom. Kroz komunikaciju s investitorom dolaze do idealnog rješenja na obostrano zadovoljstvo i trude se ispuniti sve želje.

Našu molbu i želju su ispunili u rekordnom vremenu. Od srca zahvaljujemo predstavniku poduzeća Mateju Raiču na ovako predivnoj donaciji. Vjerujemo da će investitori prepoznati njihov predan rad. Svako dobro u budućem ostvarenju žele Leptirići.

https://www.emajstor.hr/planerai_j