Održana Redovna sjednica Skupštine Hrvatskog saveza udruga cerebralne i dječje paralize

Hrvatski savez udruga cerebralne i dječje paralize održao je 27. studenog 2021. g. Redovnu sjednicu Skupštine. Skupštinu je otvorio predsjednik Tomislav Velić pozdravim riječima upućenim svim sudionicima među kojima je bilo 17 predstavnika udruga članica HSUCDP. Sukladno dnevnom redu izabrana su radna tijela Skupštine te su usvojeni Poslovnik o radu i Dnevni red Skupštine. Potom je prezentirano i usvojeno Izvješće Nadzornog odbora HSUCDP o financijskom poslovanju za 2020. godinu, Upitnik o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za 2020. g., Izvješće o radu HSUCDP u 2021. godini, kao i Rebalans proračuna za 2021. te Financijski i Operativni plan poslovanja za 2022. godinu. Prezentirane su aktivnosti i rezultati rada koji su obuhvaćali presjek najznačajnijih postignuća i djelovanja tijekom godine, te prezentirani video materijali napravljeni povodom obilježavanja kampanje Svjetskog dana cerebralne paralize i kampanje 8. centra znanja o socijalnom stanovanju. Tijekom slobodne riječi predstavnici udruga iskazali su pohvale za provedene aktivnosti Saveza te su predstavili novosti koje se događaju u njihovim udrugama. Tijekom izlaganja istakli su da su Centri za pružanje usluga u zajednici prepoznati kao budući smjer prema kojem se mnoge udruge okreću kako bi osigurale usluge svojim korisnicima. Na samom kraju sjednice, predsjednik Velić se zahvalio svim prisutnim predstavnicima na sudjelovanju u radu Skupštine, kao i stručnom timu HSUCDP.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)