“Čestitajmo kao nekad”

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, tradicionalno u prosincu počinje humanitarnu prodaju ručno izrađenih božićnih čestitki usprkos situaciji s virusom COVID-19.
Pozivamo Vas da narudžbom na telefon 020/690-321, mobitel 091/9111-349 ili e-mail Udruge: info@udrugaleptirici.hr kupite ručno izrađene čestitke te tim činom pomognete malim i velikim Leptirićima. Svim naručiteljima izvan doline Neretve čestitke će, bez naknade poštanskih troškova, biti poslane istog dana.
Bez obzira na naručenu količinu cijena je jedinstvena, 8.00 kuna.
Ove godine želimo Vam poručiti da, s obzirom na okolnosti i globalnu epidemiju, umjesto zagrljaja možete poslati čestitku. Odvojite malo vremena i osobno ih napišite te ih pošaljite navrijeme, tako ćete iskazati onima kojima ih šaljete koliko ih volite.
Ovim putem zahvaljujemo svima koji su pomogli u izradi, onima koji sudjeluju u prodaji i naravno kupcima uz poruku:
Dobro je činiti dobro!!!
Božićne čestitke pogledajte ovdje:

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)