Udruga Leptirići | Obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom
Udruga Leptirići | Obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom
18730
post-template-default,single,single-post,postid-18730,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom

Ove godine Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići posebno obilježava Međunarodni dan osoba s invaliditetom. Upravo u ovim trenucima u prizemlju robne kuće pokraj Modiane rukometašice RA Jerkovac Metković na čelu sa svojom trenericom Martinom Nikolić prodaju donirane knjige i božićni asortiman koji su izrađivali naši članovi kako bi na taj način pomogli rad Udruge. Drugi dio obilježavanja ćemo objaviti tijekom dana. Pozivamo vas sve koji ste u mogućnosti da posjetite naše drage cure i na taj način pomognete radu naše Udruge na ovaj, za nas, poseban dan. 💕🦋🦋🦋💕