Udruga Leptirići | Međunarodni dan volontera

Međunarodni dan volontera

Međunarodni dan volontera obilježava se 5.12. kako bi sve aktivnosti volontera i njihov dobrovoljni rad bili vidljivi na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini. Građanima približili dobrobit i vrijednost volontiranja za društvo, ali i prikazali primjeri pojedinaca koji su volontiranje uspjeli uklopiti u svoju svakodnevicu.

Obilježavanjem Međunarodnog dana volontera podsjećamo kako svaki novi dan donosi priliku da kroz volontiranje pokrenimo promjene u zajednici u kojoj živimo.  Volonterima naše udruge i svim ostalima zahvaljujemo na uloženoj energiji, trudu i znanju u obogaćenju cijelog društva, pomaganju djeci s teškoćama i osobama s invaliditetom. Hvala Vam što pripadate grupi predanih ljudi koji nesebično ustraju u mijenjaju svijeta nabolje.

Volonteri ne moraju nužno imati vremena, samo imaju srce. ” – Elizabeth Andrew