Udruga Leptirići | Umjetnički touch Koraljka Grebena

Umjetnički touch Koraljka Grebena

Naš dragi Jelenko Ujdur umjetničkog imena Koraljko Greben odazvao se na  poziv te nam uljepšao Kabinet za terapije u Metkoviću i donirao istim uratkom Sjedište udruge u Pločama.

Ovim putem mu od srca zahvaljujemo i prenosimo njegove objave sa društvenih mreža u cijelosti.

Jučer i danas sam živio sa “Leptirićima”.
Ne želim nas ovom objavom osuđivati (jer je svakome njegova muka najveća) zbog grintanja i nedovoljne zahvalnosti prema Životu. Samo želim sve nas, koji možemo micati rukama i nogama, pozvati na promišljanje o toj mogućnosti. Ogroman respekt svim tim ljudima koji brinu o Leptirićima.
Sjećate li se nedavne priče o “Leptirićima”, dok sam radio zid u Metkoviću ? Ako ne, ćirnite unatrag na moj zid i molim Vas pročitajte !
Sve je isto samo šta sam danas u Pločama. Ćao Ćao .
Foto/Boris