Udruga Leptirići | Umjetnički touch Koraljka Grebena
Udruga Leptirići | Umjetnički touch Koraljka Grebena
18757
post-template-default,single,single-post,postid-18757,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Umjetnički touch Koraljka Grebena

Naš dragi Jelenko Ujdur umjetničkog imena Koraljko Greben odazvao se na  poziv te nam uljepšao Kabinet za terapije u Metkoviću i donirao istim uratkom Sjedište udruge u Pločama.

Ovim putem mu od srca zahvaljujemo i prenosimo njegove objave sa društvenih mreža u cijelosti.

Jučer i danas sam živio sa “Leptirićima”.
Ne želim nas ovom objavom osuđivati (jer je svakome njegova muka najveća) zbog grintanja i nedovoljne zahvalnosti prema Životu. Samo želim sve nas, koji možemo micati rukama i nogama, pozvati na promišljanje o toj mogućnosti. Ogroman respekt svim tim ljudima koji brinu o Leptirićima.
Sjećate li se nedavne priče o “Leptirićima”, dok sam radio zid u Metkoviću ? Ako ne, ćirnite unatrag na moj zid i molim Vas pročitajte !
Sve je isto samo šta sam danas u Pločama. Ćao Ćao .
Foto/Boris