Udruga Leptirići | Poziv na Redovnu godišnju izvještajnu Skupštinu
Udruga Leptirići | Poziv na Redovnu godišnju izvještajnu Skupštinu
18791
post-template-default,single,single-post,postid-18791,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Poziv na Redovnu godišnju izvještajnu Skupštinu

Dragi naši članovi,

prema članku Statuta jedna od obveza članova je sudjelovanje u aktivnostima Udruge. Godišnja Skupština je najvažnija aktivnost u kojoj članovi mogu odlučivati i na taj način doprinijeti unapređenju kvalitete života naših Leptirića.
Ovim putem Vas pozivamo da se odazovete i unaprijed potvrdite sudjelovanje na Redovnoj godišnjoj sjednici Skupštine.
Skupština će se održati 11. prosinca. 2021. (subota ) u 16:00 sati putem platforme Zoom.
Na Vaš e-mail biti će poslana poveznica na koju se klikom pridružujete ako imate instaliran Zoom.
Unaprijed se zahvaljujemo na odazivu.

Vaši Leptirići.