Udruga Leptirići | Poziv na Redovnu godišnju izvještajnu Skupštinu

Poziv na Redovnu godišnju izvještajnu Skupštinu

Dragi naši članovi,

prema članku Statuta jedna od obveza članova je sudjelovanje u aktivnostima Udruge. Godišnja Skupština je najvažnija aktivnost u kojoj članovi mogu odlučivati i na taj način doprinijeti unapređenju kvalitete života naših Leptirića.
Ovim putem Vas pozivamo da se odazovete i unaprijed potvrdite sudjelovanje na Redovnoj godišnjoj sjednici Skupštine.
Skupština će se održati 11. prosinca. 2021. (subota ) u 16:00 sati putem platforme Zoom.
Na Vaš e-mail biti će poslana poveznica na koju se klikom pridružujete ako imate instaliran Zoom.
Unaprijed se zahvaljujemo na odazivu.

Vaši Leptirići.