Udruga Leptirići | Završni sastanak “Radišni i zadovoljni”

Završni sastanak “Radišni i zadovoljni”

Dana 30. listopada održan je završni sastanak sa zaposlenim ženama u sklopu projekta ,,Radišni i zadovoljni”. Na sastanku su prisustvovale djelatnice koje su zaposlene na projektu, koordinatorica projekta i predsjednica Udruge. Tijekom sastanka pričalo se o aktivnostima koje su se provodili na projektu, iskustvima koje su stekli te o izazovima s kojima su se susretali.
Drago nam je što smo bili dio te priče, zahvaljujemo se svojim partnerima, kao i svim sudionicima ovoga projekta.
Veselimo se i nadamo skorom nastavku projektnih aktivnosti !!!