Udruga Leptirići | Završni sastanak “Radišni i zadovoljni”
Udruga Leptirići | Završni sastanak “Radišni i zadovoljni”
18798
post-template-default,single,single-post,postid-18798,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Završni sastanak “Radišni i zadovoljni”

Dana 30. listopada održan je završni sastanak sa zaposlenim ženama u sklopu projekta ,,Radišni i zadovoljni”. Na sastanku su prisustvovale djelatnice koje su zaposlene na projektu, koordinatorica projekta i predsjednica Udruge. Tijekom sastanka pričalo se o aktivnostima koje su se provodili na projektu, iskustvima koje su stekli te o izazovima s kojima su se susretali.
Drago nam je što smo bili dio te priče, zahvaljujemo se svojim partnerima, kao i svim sudionicima ovoga projekta.
Veselimo se i nadamo skorom nastavku projektnih aktivnosti !!!