Udruga Leptirići | Rukometašice za Leptiriće
Udruga Leptirići | Rukometašice za Leptiriće
18818
post-template-default,single,single-post,postid-18818,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Rukometašice za Leptiriće

 

Naše odane cure Lukrecija Krstičević, sestre Karla i Sara Šiljeg i Vanessa Bebić iz RA Jerkovac  u ovo predblagdansko vrijeme, po drugi put su humanitarno prodavale donirane knjige, božićne ukrase i čestitke. Da epidemiološke mjere dopuštaju, sve cure Rukometne akademije Jerkovac
bile bi tu jer je, moramo istaknuti, ova ideja potaknuta njihovom neopisivom željom.
Istom količinom želimo svi zajedno biti uz jednu divnu curu svojim doprinosom.
Ljubav se dijeljenjem ne troši već uvećava. Jedni za druge uvijek tu.