“Radišni i zadovoljni”

Tijekom zadnjih godinu dana deset zaposlenica UCDPDN Leptirići skrbilo je za više od 60 krajnjih korisnika s područja Grada Metkovića i Grada Ploča. Ovim projektom zaposlenice nisu samo dobile priliku raditi i pomagati ljudima, već se i educirati kako bi već danas bile konkurentnije i lakše se zaposlile na tržište rada.

Usluge koje su pružale ovim projektom su obavljanje kućanskih poslova, dostava namirnica i lijekova, plaćanje računa, priprema obroka, održavanje okućnice, psihosocijalna podrška, ostvarivanje različitih prava, komunikacija s liječnicima i slično. Krajnjim korisnicima isporučeni su paketi kućanskih i higijenskih  potrepština svaki mjesec kroz godinu dana. Uistinu se nadamo nastavku ovog hvalevrijednog projekta.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)