Udruga Leptirići | Donacija C.I.O.S. grupe d.o.o.

Donacija C.I.O.S. grupe d.o.o.

C.I.O.S grupa d.o.o  je Leptirićima u skladu sa svojim mogućnostima, pomogla financirati plaće terapeuta za 2022. godinu bez kojih naši članovi ne bi imali mogućnost učenja, napretka i integriranja u društvo. Udruga se financira ponajviše donacijama i novcima ostvarenim putem javnih poziva i natječaja iz EU fondova te članarinama. Radi brojnosti članova kojima su potrebne naše usluge svaka i najmanja donacija nama puno znači.

Ovim putem se zahvaljujemo što je prepoznata važnost našeg rada za opće dobro, razumijevanje potreba same udruge te podržana donacija u iznosu od 10.000,00 kuna.