Udruga Leptirići | Donacija C.I.O.S. grupe d.o.o.
Udruga Leptirići | Donacija C.I.O.S. grupe d.o.o.
18835
post-template-default,single,single-post,postid-18835,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Donacija C.I.O.S. grupe d.o.o.

C.I.O.S grupa d.o.o  je Leptirićima u skladu sa svojim mogućnostima, pomogla financirati plaće terapeuta za 2022. godinu bez kojih naši članovi ne bi imali mogućnost učenja, napretka i integriranja u društvo. Udruga se financira ponajviše donacijama i novcima ostvarenim putem javnih poziva i natječaja iz EU fondova te članarinama. Radi brojnosti članova kojima su potrebne naše usluge svaka i najmanja donacija nama puno znači.

 

Ovim putem se zahvaljujemo što je prepoznata važnost našeg rada za opće dobro, razumijevanje potreba same udruge te podržana donacija u iznosu od 10.000,00 kuna.