Udruga Leptirići | Donacija učenika Srednje škole Metković
Udruga Leptirići | Donacija učenika Srednje škole Metković
18847
post-template-default,single,single-post,postid-18847,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Donacija učenika Srednje škole Metković

Učenici srednje škole Metković donirali su slatkiše i radne materijale našim Leptirićima koje su prikupili u proteklom razdoblju. Lijepo je znati da mladi našeg grada prepoznaju naš nesebičan rad. Ovim putem se srdačno zahvaljujemo na humanosti i razumijevanju koje iz godine u godinu pokazuju naši dragi učenici i njihovi nastavnici iz Srednje škole Metković.