Udruga Leptirići | “Korak bliže zajednici”

“Korak bliže zajednici”

Završio je drugi krug projekta ‘Korak bliže zajednici’ u sklopu kojeg  Trgovački maloprodajni lanac Studenac donacijom podržava deset neprofitnih organizacija koje svojim radom doprinose svojim lokalnim zajednicama.

Naša udruga svakim novim projektom budi nadu da se pošteni trud i rad nagradi. Svi projekti se pišu sa istim žarom i voljom bez obzira na ishod. Projekt je usmjeren na didaktičku opremu za naše Leptiriće.

Ovim putem zahvaljujemo trgovačkom maloprodajnom lancu  Studenac u ime svih članova udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.

Provođenjem projekta ‘Korak bliže zajednici’ nastavljaju biti dio pozitivnih društvenih promjena.