Udruga Leptirići | Dani otvorenih vrata Udruga: “ŠARENI SVIJET LEPTIRIĆA”
Udruga Leptirići | Dani otvorenih vrata Udruga: “ŠARENI SVIJET LEPTIRIĆA”
18958
post-template-default,single,single-post,postid-18958,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Dani otvorenih vrata Udruga: “ŠARENI SVIJET LEPTIRIĆA”

Ove godine smo obilježili Dane otvorenih vrata Udruga predstavljajući usluge koje pružamo u zajednici: socijalne usluge rane intervencije, individualne psihosocijalne podrške i poludnevni boravak kroz govornu, fizikalnu, bowen, radnu, neurofeedback, edukacijsko-rehabilitacijsku i terapiju senzorne integracije. Također, pružamo usluge pomoćnika u nastavi, osobnih asistenata, pomoć u kući, pomoć u učenju, individualnu psihološku podršku, savjetovanje roditelja i djece. U vedrom duhu održali smo kreativne igre i radionice u društvu vjernih članova,volontera, terapeuta i zaposlenika.

Posebno smo sretni na našim mladim volonterima rukometašicama RA Akademije Jerkovac koje uz vodstvo trenerice Martine Nikolić rado sudjeluju u svim aktivnostima naše Udruge.

Zahvaljujemo svim posjetiteljima, sudionicima i donatorima koji su uveselili “Šareni svijet Leptirića” svojom nazočnošću i doprinosu.