Udruga Leptirići | Grad Metković objavio odluke o dodjeli sredstava za financiranje programa udruga u 2022. godini
Udruga Leptirići | Grad Metković objavio odluke o dodjeli sredstava za financiranje programa udruga u 2022. godini
18962
post-template-default,single,single-post,postid-18962,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Grad Metković objavio odluke o dodjeli sredstava za financiranje programa udruga u 2022. godini

Gradonačelnik Grada Metkovića Dalibor Milan donio je Odluku o financiranju projekata kojom su utvrđeni iznosi sredstava financijskih potpora udrugama koje su se javile na Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u socijalnoj skrbi Grada Metkovića. Sukladno toj Odluci našoj Udruzi odobren je projekt  “Poletimo u sigurniju budućnost 2″ s iznosom od 82.000,00 kuna kojim se sufinanciraju plaće za dva terapeuta, logopeda i senzornog terapeuta.

Popis ostalih odobrenih projekata može pogledati ovdje.