Udruga Leptirići | ZAVRŠEN PROJEKT ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI”
Udruga Leptirići | ZAVRŠEN PROJEKT ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI”
18908
post-template-default,single,single-post,postid-18908,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

ZAVRŠEN PROJEKT ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI”

Dana 28.4.2022. godine službeno je završen projekt ,,Radišni i zadovoljni UP.02.1.1.13.0260. U tijeku je slanje završnog zahtjeva za nadoknadom sredstava i završno izvješće. Za vrijeme trajanja projekta zaposleno je 10 žena koje su pružale usluge pomoć u kući za 68 starijih i/ili nemoćnih osoba s područja Grada Metkovića i Grada Ploča.

Partneri na projektu bili su HZZ- Područni ured Dubrovnik i Centar za socijalnu skrb Metković.

Ukupno trajanje projekta je 18 mjeseci. Ukupna vrijednost projekta je 928.000,00 kn. Bespovratna sredstva su osigurana iz Državnog proračuna Republike Hrvatske (15%) i Europskog socijalnog fonda (85%).

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

 

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.