Udruga Leptirići | Dubrovačko – neretvanska županija podržala projekte

Dubrovačko – neretvanska županija podržala projekte

Sukladno Odluci o dodjeli sredstava za sufinanciranje programa/projekata udruga iz područja zdravstva, socijalne skrbi i skrbi o osobama s invaliditetom za 2022. godinu iz sredstava Dubrovačko neretvanske županije našoj Udruzi je odobren iznos od 7.000,00 kuna za provedbu projekta “Senzorna integracija za Leptiriće 2″ i 8.000,00 kuna za “Logopedska podrška Leptirićima 2”. Odobravanjem ovih projekata sufinanciramo plaće za senzornog terapeuta i logopeda.