Poziv na Dane otvorenih vrata udruga 2022.

Ured Vlade Republike Hrvatske za udruge organizira Dane otvorenih vrata udruga od 2. do 4. lipnja 2022. s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. To je prilika građanima za sudjelovanje u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te za upoznavanje s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama. Organiziranjem ove manifestacije Ured za udruge želi povećati vidljivost djelovanja udruga, posebno onih koje provode programe i projekte od interesa za opće dobro financirane iz javnih izvora te poboljšati percepciju udruga u javnosti.

Naša udruga organizirati će svoje Dane otvorenih vrata pod nazivom „Šareni svijet Leptirića“ u petak 3. lipnja 2022. u našem kabinetu u Metkoviću na adresi Splitska ulica 5 od 12:00 do 16:00 sati.

Planiramo javnosti predstaviti usluge u zajednici koje pružamo kroz neformalni razgovor s članovima, terapeutima i volonterima, kreativne radionice i igre.

Pozivamo sve zainteresirane građane i medije da nas posjete.

Svi ste od srca dobrodošli!!!

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)