Lijepa gesta gradonačelnika Opuzena

Gradonačelnik grada Opuzena Ivan Mataga jučer je u prostorijama naše udruge uručio poklon sprinterice za atletiku višestruko nagrađivanoj Lukreciji Krstičević. Nitko ne može ostati ravnodušan na uspjehe koje niže mlada atletičarka i rukometašica RA Jerkovac uz nesebični rad, red, vještinu i profesionalnost trenerice Martine Nikolić.

Koliko je vremena i truda uloženo da bi se ovakvi rezultati bilježili znaju svi mi koji pratimo naše mlade sportaše. Ovim putem se zahvaljujemo sudionicima ove lijepe priče čiji ishod donosi prve sprinterice u kojima će naša Lukrecija nastaviti osvajati medalje na budućim utrkama. Posebno sve pohvale donatoru iz čijeg primjera možemo učiti kako nekome malo može biti veliko.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)