„Korak bliže zajednici“

Kako smo već pisali u ožujku naša Udruga je jedna od nagrađenih udruga Trgovačkog lanca Studenac koji provodi projekt „Korak bliže zajednici“ i svojom donacijom podržava deset neprofitnih organizacija koje radom doprinose svojim lokalnim zajednicama. Studenac je pokrenuo projekt „Korak bliže zajednici“ da bi kao kompanija pružili potporu humanitarnim, zdravstvenim i drugim programima koji pridonose dobrobiti i unapređenju života zajednice. U sklopu projekta, četiri puta godišnje dodjeljuju financijsku potporu u bonovima Studenca, organizacijama koje svojim radom pridonose unapređenju kvalitete života i općoj društvenoj koristi zajednice, pri čemu se vode globalnim ciljevima održivog razvoja Ujedinjenih naroda.

Naš projekt bio je usmjeren na didaktičku opremu za naše Leptiriće, navedeno smo nabavili i naši terapeuti opremu koriste kako bi uz pomoć iste unaprijedili svoje usluge i djeci olakšali prilagodbu na terapijske tretmane. Vrijednost projekta je 10.000,00 kn. Ovim putem zahvaljujemo Trgovačkom maloprodajnom lancu Studenac u ime svih članova Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)