Odobren projekt „Podržimo velike, osnažimo male II“

Udruga je sa Središnjim državnim uredom za demografiju i mlade potpisala ugovor o dodjeli financijskih sredstava za projekt pod nazivom “Podržimo velike, osnažimo male II”. To je zapravo nastavak projekta od prošle godine koji je završio 31. kolovoza. Odobren je iznos od 50.000,00 kn za aktivnosti usmjerene podršci roditeljstvu. U sklopu projekta u našoj Udruzi, od 1. rujna, pružamo usluge pomoć pri učenju za djecu osnovnoškolskog uzrasta kojima će učiteljica razredne nastave Marijana Curić pružati te usluge te psihološke pomoći i savjetovanja i roditelja i djece, usluge će pružati psiholog Ivan Karamatić. Važno je napomenuti kako će se aktivnosti održavati individualno i grupno, prema dogovoru s izvoditeljima i kako su iste besplatne za sve korisnike. Projekt traje 12 mjeseci. Projektne aktivnosti Pomoć pri učenju će se održavati u Kabinetu za terapije u Metkoviću dok će Psihološka pomoć i podrška biti dostupna i u Metkoviću i Pločama. Za sve informacije obratite se na broj telefona 020 690 321 ili na e mail info@udrugaleptirici.hr .

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)