“Siguran korak u šareni svijet Leptirića”

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići uspješno je aplicirana na natječaj za donaciju Zaklade Adris iz područja Dobrota. Za realizaciju projekta  “Siguran korak u šareni svijet Leptirića”  voditeljici projekta Mireli Kozini dodijeljena je donacija u bruto iznosu od 20.000,00 kn za opremanje senzorne sobe u 16. donacijskom ciklusu Zaklade Adris. Budući smo preselili u novi prostor, senzorna soba još uvijek nije u potpunosti opremljena kako bi trebala biti stoga nam je ova, hvale vrijedna donacija zaista od velike pomoći u postizanju našeg krajnjeg cilja. U ime svih naših članova, volontera i zaposlenika ovim putem se zahvaljujemo Zakladi Adris i dugogodišnjem predsjedniku Uprave Adris grupe te sadašnjem predsjedniku Nadzornog odbora mr. sc. Anti Vlahoviću, koji prepoznaju naš predani rad za boljitak ranjivih skupina sa područja cijele doline Neretve i šire.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)