Potražujemo 10 djelatnica za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na projektu “Radišni i zadovoljni II”

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014. – 2020., Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, poziva ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA – FAZA III broj poziva UP.02.1.1.16 te projekta pod nazivom “ Radišni i zadovoljni II“ kodnog broja UP.02.1.1.0452 , čiji je nositelj Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići s partnerima na projektu: Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Dubrovnik, Centar za socijalnu skrb Metković, objavljuju se oglasi za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na projektu “Radišni i zadovoljni II”

Grad Ploče

Grad Metković

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)