POZIV NA RAZGOVOR

Povjerenstvo za provedbu Oglasa za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II” na radno mjesto Radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, objavljuje                   

                                 

POZIV NA RAZGOVOR 

 

Obavještavaju se kandidatkinje koje su dostavile pravodobnu i urednu prijavu na Oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na 6 mjeseci u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II“ , mjesto rada: Ploče (5 izvršiteljica), objavljen putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, www.hzz.hr, na službenoj mrežnoj stranici Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, https://www.udrugaleptirici.hr/,  dana 11. listopada 2022. godine, da će se razgovor za posao održati u prostorijama Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, na adresi Rogotinska 5, 20340 Ploče, u 

 

petak 28. listopada 2022. godine te se pozivaju sljedeće kandidatkinje:

 

S početkom u 09,00 sati

 

1. Jadranka Šoše
2. Vinka Batinović

3. Željka Jakovljević

4. Martina Roso

5. Anita Dugandžić

6. Linda Markota

7. Melita Šetka

8. Matilda Šuman

9. Nada Šunjić

 

 

 

Za kandidatkinje koje ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukle prijavu na Oglas. Kandidatkinje koje pristupe razgovoru dužne su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu u svrhu identifikacije

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići

                                                 Povjerenstvo za provedbu oglasa

 

URBROJ: 

 

Ploče, 26. Listopada 2022. godine

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)