Podrška roditeljstvu

U sklopu projekta  “Podržimo velike, osnažimo male II”  u našoj Udruzi, od 1. rujna, pružamo usluge pomoć pri učenju za djecu osnovnoškolskog uzrasta kojima učiteljica razredne nastave Marijana Curić pruža te usluge te psihološke pomoći i savjetovanja i roditelja i djece, usluge pruža psiholog Ivan Karamatić. Važno je napomenuti kako se aktivnosti održavaju individualno i grupno, prema dogovoru s izvoditeljima i kako su iste besplatne za sve korisnike. Projekt traje 12 mjeseci. Projektne aktivnosti Pomoć pri učenju se održavaju u Kabinetu za terapije u Metkoviću dok je Psihološka pomoć i podrška dostupna i u Metkoviću i Pločama. Za sve informacije obratite se na broj telefona 020 690 321 ili na e mail info@udrugaleptirici.hr .

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)