Posjet učenika 8.c OŠ Stjepana Radića UCDPDN Leptirići

U sklopu projekta Informiranje o EU – „EU-to smo MI !“, učenici 8.c razreda osnovne škole Stjepana Radića Metković sa razrednicom Ivom Stojić Dominiković posjetili su UCDPDN Leptirići 4.studenog 2022.godine.  Pobliže su se upoznali sa radom Udruge budući su u mjesecu listopadu imali edukativno predavanje i radionicu na temu – Jednakost, ravnopravnost i međugeneracijska solidarnost koje im je održala voditeljica projekta i zaposlenica Udruge Mirela Kozina. Terapeuti Udruge pobliže su upoznali učenike sa svojim radom tako da im se pružila prilika iz prve ruke dobiti odgovore na pitanja od logopeda, senzornog terapeuta, fizioterapeuta i radnog terapeuta. Cilj posjeta bio je probuditi svijest o potrebama naše najranjivije skupine-djece i mladih s poteškoćama u razvoju te probuditi empatiju naše mlade populacije koja uvelike može pomoć u odrastanju i otvaranju istih prema društvu u cjelini. Bilo je to poučno a nadasve ugodno druženje, koje nadamo se neće biti jedino.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)