POZIV NA RAZGOVOR

Povjerenstvo za provedbu Oglasa za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II” na radno mjesto Radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, objavljuje

 

POZIV NA RAZGOVOR 

 

Obavještavaju se kandidatkinje koje su dostavile pravodobnu i urednu prijavu na Oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na 6 mjeseci u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II“ , mjesto rada: Metković (1 izvršiteljica), objavljen putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, www.hzz.hr, na službenoj mrežnoj stranici Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, https://www.udrugaleptirici.hr/,  dana 25. listopada 2022. godine, da će se razgovor za posao održati u prostorijama Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, na adresi Splitska 5, 20350 Metković, u

 

utorak  8. studenog 2022. godine te se pozivaju sljedeće kandidatkinje:

 

S početkom u 11,00 sati

 

         Katica Brnas

         Ivka Markota

 

 

 

Za kandidatkinje koje ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukle prijavu na Oglas. Kandidatkinje koje pristupe razgovoru dužne su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu u svrhu identifikacije.

 

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići

Povjerenstvo za provedbu oglasa

 

URBROJ:

 

Ploče, 7. studenog 2022. godine

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)