Oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme – Projekt „UMNOžimo pomoć“

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014. – 2020., Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, poziva ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA – FAZA III broj poziva UP.02.1.1.16 te projekta pod nazivom “ UMNOžimo pomoć“ kodnog broja UP.02.1.1.16.0451 , čiji je nositelj Udruga mladih Nova s  partnerima na projektu: Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Dubrovnik, Centar za socijalnu skrb Ploče i Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići

objavljuje se

OGLAS

          Za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na projektu

“UMNOžimo pomoć“

UP.02.1.1.16.0451

Za prijam u radni odnos na određeno vrijeme za potrebe aktivnosti u sklopu projekta “ UMNOžimo pomoć“- radnica za potporu i podršku starijim i/ili nemoćnim osobama.

  1. Broj traženih osoba:2

 2.Vrsta zaposlenja: predviđeno trajanje radnog odnosa na određeno – 6 mjeseci

3.Radno vrijeme: puno radno vrijeme

4.Mjesto rada: područje grada Ploča

5.Opis poslova:

– pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština

-briga o osobnoj higijeni korisnika

-pomoć u pripremi obroka u kućanstvima krajnjih korisnika

-pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova korisnika

-pružanje podrške korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo

-pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima

-pomoć u ostvarivanju raznih prava ( plaćanje računa, dostava pomagala i sl.)

-i druge poslove vezane uz skrb starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju

Svaka zaposlena žena pružat će usluge potpore i podrške za najmanje šest krajnjih  korisnika.

 

Projekt je u skladu s europskim i nacionalnim preporukama o unaprjeđenju položaja žena na tržištu rada i zaštite prava žena, kao i sa smjernicama politika zapošljavanja država članica EU s naglaskom na promicanje socijalne uključenosti i suzbijanja siromaštva, posebice radi činjenice da će se kao sudionice ovih aktivnosti uključivati žene koje su u nepovoljnom položaju na tržištu rada, a koje će skrbiti o starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju.

 

Preuzmi Oglas

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)