Međunarodni dan  volontera

Međunarodni dan  volontera proglasila je opća skupština Ujedinjenih naroda 17. prosinca 1985. godine. Od tada se 5. prosinca obilježava Međunarodni dan dobrovoljnog rada za ekonomski i društveni napredak. Cilj je sve aktivnosti volontera i njihov dobrovoljni rad učiniti vidljivim na lokalnoj, nacionalnoj, i međunarodnoj razini.  

Obilježavanjem Međunarodnog dana volontera podsjećamo kako svaki novi dan donosi priliku da kroz volontiranje pokrenimo promjene u zajednici u kojoj živimo.  Volonterima naše udruge Martini Nikolić, Marijani Curić, Anti Sutonu, Branki Medaku, Ivani Nikolac i svim ostalima neizmjerno zahvaljujemo na uloženoj energiji,  predanosti, srčanosti, vremenu i dobroj volji u pomaganju djeci s teškoćama i osobama s invaliditetom. Hvala Vam od srca što pripadate grupi predanih ljudi koji nesebično ustraju u mijenjaju svijeta nabolje.

 
Volonteri ne moraju nužno imati vremena, samo imaju srce. ” – Elizabeth Andrew

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)