Čestitajmo kao nekad

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, tradicionalno u prosincu počinje humanitarnu prodaju božićnih čestitki.
Pozivamo Vas da osobnim dolaskom u naš Kabinet za terapije, narudžbom na telefon 020/690-321, mobitel 091/9111-349 ili e-mail Udruge: info@udrugaleptirici.hr kupite naše čestitke te tim činom pomognete malim i velikim Leptirićima. Svim naručiteljima izvan doline Neretve čestitke će, bez naknade poštanskih troškova, biti poslane istog dana.
Bez obzira na naručenu količinu cijena je jedinstvena, 8.00 kuna. Želimo Vam poručiti da ove godine umjesto zagrljaja možete poslati čestitku. Odvojite malo vremena i osobno ih napišite te ih pošaljite na vrijeme, tako ćete iskazati onima kojima ih šaljete koliko ih volite.
Ovim putem zahvaljujemo svima koji su pomogli u izradi, onima koji sudjeluju u prodaji i naravno kupcima uz poruku:
Dobro je činiti dobro!!!
Božićne čestitke pogledajte u galeriji.