Projekt “UMNOžimo pomoć” – Poziv na razgovor

Povjerenstvo za provedbu Oglasa za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u sklopu projekta „UMNOžimo pomoć” na radno mjesto Radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, objavljuje                  

POZIV NA RAZGOVOR

Obavještavaju se kandidatkinje koje su dostavile pravodobnu i urednu prijavu na Oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na 6 mjeseci u sklopu projekta „UMNOžimo pomoć“ , mjesto rada: Ploče, objavljen putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, www.hzz.hr i na službenoj mrežnoj stranici Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, https://www.udrugaleptirici.hr/,  dana 25. studenog 2022. godine, da će se razgovor za posao održati u prostorijama Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, na adresi Rogotinska 5, 20340 Ploče, u

petak 8. prosinca 2022. godine te se pozivaju sljedeće kandidatkinje:

S početkom u 8:30 sati

 

  1. Ana Čupić
  2. Matea Dugandžić

Za kandidatkinje koje ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukle prijavu na Oglas. Kandidatkinje koje pristupe razgovoru dužne su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu u svrhu identifikacije.

                                                             Udruga mladih Nova

                                             Povjerenstvo za provedbu oglasa

Ploče, 7. prosinca 2022. godine

 

Poziv

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)