“UMNOžimo pomoć” – odluka o odabiru radnica

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava koji se financira iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., poziva ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA FAZA III, broj poziva UP.02.1.1.16. te projekta pod nazivom “UMNOžimo pomoć” Kodni broj UP.02.1.1.16.0451, od 25. studenog 2022. godine za mjesto rada: Ploče, predsjednik Udruge je objavio

ODLUKU

o odabiru radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u sklopu projekta “UMNOžimo pomoć”.

Odluku možete preuzeti putem niže navedenog linka:

Preuzmite Odluku 

Sadržaj dokumenta isključiva je odgovornost Udruge mladih Nova.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)