HRVATSKA VOJSKA 116. brigade iz Ploča donirala Leptiriće

Pripadnici 116. brigade iz Ploča imali su saznanja o postojanju Udruge Leptirići, nakon čega su putem interneta i dobivenog materijala e-mailom došli do šire spoznaje o radu naše Udruge. Zapovjednik vojarne 116. brigade HV-a, pukovnik Darko Arapović, jučer je posjetio Kabinet za terapije. Upoznao je članove i predsjednicu Udruge Ivanu Nikolac, družio se i prošetao prostorijama u kojima pružamo sve bitne terapije djeci s teškoćama i osobama s invaliditetom. Ostavio nas je u ugodnom raspoloženju kad je istaknuo da je većina djelatnika, koji su sudjelovali u prikupljanju novčanih priloga, imala riječi hvale za akciju koja je organizirana. Izuzetno mu je drago što smo se upoznali te vidi mogućnost suradnje u humanitarnim akcijama koje će se u budućnosti organizirati u vrijeme božićnih i novogodišnjih blagdana. Riječ je o vrhunskoj postrojbi koja je primjer reda, rada i discipline uokvirenih velikim srcem jer ovo nije njihovo prvo hvalevrijedno iskustvo. Osobno su pukovnika Darku Arapovića darivali malim znakom pažnje, zahvalnicom i božićnim ukrasima koje su njihovih ruku djelo, naši članovi Josipa Gujinović i Vlaho Kuzman. Zadovoljstvo je bilo obostrano.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)