Udruga Leptirići ugostila Biciklistički Klub Metković

Jučer je Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve „Leptirići” ugostila Biciklistički Klub Metković u svojim prostorijama. Toplim dočekom naših gostiju druženje je proteklo u veselom tonu, igri, zabavi i zakusci. Upoznali smo sve članove kluba sa našim prostorijama za terapiju i ono najvažnije našim članovima Marijanom Gabrić, Josipom Gujinović, Ivanom Knežić, Anom Vekić, Vlahom Kuzmanom, Marijom Bunozom, Stipom Ajdukom i trenericom RA Jerkovac Martinom Nikolić. Naša predsjednica udruge Ivana Nikolac i predsjednik kluba Dalibor Talajić istaknuli su da je ovo početak jedne lijepe suradnje ove dvije Udruge s ciljem integracije djece i osoba s teškoćama u razvoju u društvo, kao i buđenje svijesti kod klupske djece i socijalizacija s drugačijima od sebe. Želimo zahvaliti našim dragim biciklistima, te se veselimo novim druženjima i nastavku suradnje na obostrano zadovoljstvo svih članova.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)