Poziv na razgovor u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II”

Povjerenstvo za provedbu Oglasa za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II” na radno mjesto Radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, objavljuje

 

POZIV NA RAZGOVOR

 

Obavještavaju se kandidatkinje koje su dostavile pravodobnu i urednu prijavu na Oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme-zamjena u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II“ , mjesto rada: Metković (1 izvršiteljica), objavljen putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, www.hzz.hr, na službenoj mrežnoj stranici Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, https://www.udrugaleptirici.hr/,  dana 23. ožujka 2023. godine, da će se razgovor za posao održati u prostorijama Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići, na adresi Splitska 5, 20350 Metković, u

 

petak 31. ožujka 2023. godine te se pozivaju sljedeće kandidatkinje:

S početkom u 9,00 sati

 

1.      Jasminka Kešina

 

Za kandidatkinju koje ne pristupe razgovoru smatrat će se da je povukla prijavu na Oglas. Kandidatkinja koja pristupi razgovoru dužna je sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu u svrhu identifikacije.

 

*Poziv na razgovor u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II”

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)