Odluka o odabiru radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II“

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava koji se financira iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., poziva ZAŽELI- PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA- FAZA III, broj poziva UP.02.1.1.16 te projekta pod nazivom ,,Radišni i zadovoljni II” Kodni broj: UP.02.1.1.16.0452, za mjesto rada: Metković,  Predsjednica Udruge objavljuje

 

ODLUKU

o odabiru radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II“

 

Članak 1.

Temeljem provedenog Oglasa za prijam u radni odnos na određeno vrijeme radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II“ (u daljnjem tekstu: Oglas) koji je objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje www.hzz.hr, na službenoj mrežnoj stranici Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići https://www.udrugaleptirici.hr/  dana 23. ožujka 2023. godine, a na temelju traženih uvjeta iz točke 6. Oglasa (1. punoljetnost, 2. hrvatsko državljanstvo, 3. nezaposlene osobe sa najviše završenom srednjom školom koje su prijavljene u evidenciji nezaposlenih osoba u HZZ-u s naglaskom na žene od 50 godina i više, žene s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilantice, mlade žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu), udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i sl., liječene ovisnice, povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci, pripadnice romske nacionalne manjine, osobe slabijeg imovinskog stanja, beskućnice, samohrane majke i ostale ranjive skupine, te provedenog razgovora za posao od 31. ožujka 2023. godine, odabrana je sljedeća kandidatkinja:

1. Jasminka Kešina

Članak 2.

Predsjednica Udruge sklopit će s odabranim kandidatkinjama Ugovor o radu na određeno vrijeme.

 

Članak 3.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja, a objavit će se na službenoj mrežnoj stranici Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići https://www.udrugaleptirici.hr/.

 

*Odluka o odabiru radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u sklopu projekta „Radišni i zadovoljni II“

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)