Radionica pod nazivom „Zdravi doručak“

U sklopu projekta „Obrazovanjem do jednakih mogućnosti“  Ugostiteljske i turističke škole Dubrovnik, u Udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve  Leptirići održana je 17.svibnja 2023.  radionica pod nazivom „Zdravi doručak“. Voditelj projekta je gospodin Marko Pavković u suradnji s kolegicom Adrianom Marušić. Izvoditelj radionice bio je gospodin Mijo Marušić, stručnjak iz aktiva kuharstva koji ima više od desetljeća iskustva rada u kuhinji te se specijalizirao za primjenu ljekovitog i samoniklog bilja. Ovim projektom se nastoji doprinijeti poboljšanju pristupa osoba s invaliditetom tržištu rada u sektoru turizma i ugostiteljstva kroz izradu i provedbu inovativnih neformalnih programa obrazovanja. Cilj je jačanje osobnih, društvenih i profesionalnih vještina osoba s invaliditetom kako bi bile što konkurentnije na tržištu rada. Istovremeno projekt inzistira na podizanju svijesti šire javnosti o mogućnostima ciljne skupine te na smanjenju udjela nezaposlenih OSI u ovom sektoru. Polaznici radionice, osobe s invaliditetom, su u ugodnom druženju proširili svoja znanja o zdravoj prehrani te bili zadovoljni degustacijom iste. Zahvaljujemo se Turističkoj i ugostiteljskoj školi Dubrovnik te se veselimo  budućoj suradnji na sličnim projektima.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)