Odvjetnik Srećko Ilić nesebično donirao Leptiriće

U Zagrebu je, kako javlja https://viktimologija.com.hr, 25. svibnja 2023., pred prepunom Kinodvoranom  kina Cinestar održano predstavljanje knjige Srećka Ilića „Verbalni i ini delikti u Titovom režimu“. Knjiga, koja je objavljena u nakladi Hrvatskog žrtvoslovnog društva i Hrvatskog društva političkih zatvorenika, donosi niz sudskih presuda u vrijeme jugoslavenskog komunističkog režima u razdoblju od 1945. do 1989. A u ovoj čitkoj i zanimljivoj knjizi, autor donosi sudske i ine odluke, s komentarima, o progonima Željka Sabola, dr. Ivana Šretera, Zlatka Tomičića, dr. Franje Tuđmana, Vlade Gotovca, dr. Marka Veselice,  Joje Riceva i niza drugih. Odvjetnik i autor ovog zanimljivog izdanja prihod od knjige nesebično je donirao našoj Udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići. Ovim putem mu se od srca zahvaljujemo.
 
Svi zainteresirani svoj primjerak knjige ” Verbalni i ini delikti u Titovom režimu“ mogu kupiti u prodavaonici Školske knjige u Metkoviću.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)