Obilježeni Dani otvorenih vrata u Leptirićima

Jučer je Udruga Leptirići obilježila Dane otvorenih vrata na način da je dobrodošle zainteresirane goste upoznala sa svim kabinetima za vježbe i pokazala način rada naših stručnih djelatnika. Svi su bili sudionici u kreativnim radionicama, vježbama te se upoznali s društveno korisnim projektima i programima ali i mogućnostima samog volontiranja. Posebno zadovoljstvo nam je bio posjet OŠ Stjepana Radića, učenika 5 b razreda sa učiteljicom hrvatskoj jezika i njihovom razrednicom Manuelom Šiljeg Malezijom. Imali su priliku vidjeti kako izgleda radni dan naših Leptirića kroz terapije sa djecom i osobama s invaliditetom te poludnevnim boravkom za odrasle osobe s invaliditetom i volontere. Ovom prilikom želimo dati na znanje da su naša vrata uvijek širom otvorena za sve Vas koji imate želju naučiti nešto nesvakidašnje.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)