Leptirići potpisali ugovor za financiranje programa i projekata udruga Grada Ploča

Grad Ploče je 27. siječnja raspisao 5 natječaja za financiranje programa i projekata udruga i to za područja kulture, socijalne skrbi i zdravstva, razvoja lokalne zajednice, sportskih manifestacija te za financiranje programa i projekata udruga proizašlih iz Domovinskog rata i Narodnooslobodilačke borbe.

Na natječaje je stiglo ukupno 39 projektnih prijava od kojih je 34 udovoljilo uvjetima iz natječaja dok 5 udruga nije ispunjavalo zadane uvjete natječaja.

17. svibnja 2023. donesena je odluka o dodjeli financijskih sredstava udrugama temeljem koje će Grad Ploče nakon potpisivanja ugovora dodijeliti ukupno 62.340,00 eura.

UCDPDN Leptirići  je aplicirala projekt ” Terapije edukacijske rehabilitacije ” napisana od strane stručne suradnice u izradi i provedbi EU projekata Mirele Kozine kojoj su dodijeljena financijska sredstva u iznosu 4.600,00 €.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)