“10 godina zajedno”

U sklopu projekta Informiranje o EU –  “10 godina zajedno”, financiranog od strane Ministarstva vanjskih i europskih poslova, dana 28. kolovoza 2023. godine u Srednjoj školi Metković održan je okrugli stol u svrhu prezentiranja projekta predstavnicima škole. Voditeljica projekta Mirela Kozina je ispred Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići prisutne pobliže upoznala sa radom Udruge i projektom koji se radi u suradnji sa nastavnicom Srednje škole Metković Brankom Kosović. Okruglom stolu su prisustvovali: Ravnatelj škole Marijo Obradović, knjižničarka Ivana Ujdur, pedagoginja Violeta Oršulić, socijalna pedagoginja Ana Vidović, nastavnica stručne skupine predmeta Ana Kozina kao i ostali zainteresirani. Vrijeme je provedeno u ugodnom druženju i konstruktivnom razgovoru na zadovoljstvo svih prisutnih. Udruga Leptirići zahvaljuje Srednjoj školi Metković na suradnji nadajući se da će ih u budućnosti biti još.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)