“Neretvanski đir” BK Metković i Udruge Leptirići

Rad s djecom je ono što veseli i  ispunjava Dalibora Dadu Talajića te svu svoju energiju prenosi na rad Biciklističkog Kluba Metković. Djeca u svakoj njegovoj organizaciji imaju svoj kutak. Tako će i ove godine biti na “Neretvanskom điru” koji se održava 23. i 24. 9. (subota i nedjelja). Za djecu su pripremili tehnički poligon na Trgu kralja Tomislava gdje će svako dijete moći pokazati svoje vještine na 2 kotača. Pozivaju sve roditelje da dovedu djecu na druženje i zabavu, te da upoznaju sve blagodati koje im pruža biciklizam.
Isto tako s ponosom i radošću možemo najaviti da će u suradnji s našom Udrugom cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići organizirati i poseban program za djecu s teškoćama u razvoju. Želimo pokazati svima da bolest nije prepreka u bavljenju sportom. Za tu prigodu uspjeli su osigurati terapijski tricikl za svu djecu koja nisu u mogućnosti voziti obični bicikl. Program se održava 23. 9. (subota) a počinje iza svečanog proglašenja najboljih na utrci XCE Metković. Sva djeca će kao uspomenu dobiti medalje “Neretvanskog đira” koje su izradili zaposlenici Udruge osoba s invaliditetom Prijatelj.
Za više informacija slobodno kontaktirajte na broj mob. 099 825 6646
Radujemo se vašem dolasku!!!

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)